MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11543466
nr 1154 3466
Byrå
Ek, omkring sekelskiftet 1900, längd: 110 cm, djup: 61 cm, höjd: 83 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:30:30
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr